Kontakt
Galeria
Lokalizacja
Osiedle
Standard
Inwestycja
etap IV
etap I-III
O nas
Home

col_1

Osiedle Dachowa domy znajduje się w niewielkiej miejscowości tuż pod Poznaniem i jest z nim świetnie skomunikowane!

Bliskość trasy S11 (Trasa Katowicka) pozwoli Ci w kilkanaście minut dojechać do Poznania. Z Dachowej regularnie kursują autobusy komunikacji gmninnej, dzięki którym bez kłopotu, Ty i Twoi bliscy, dostaniecie się do centrum miasta. Niezaprzeczalnym udogodnieniem dla mieszkańców jest możliwość skorzystania z połączeń kolejowych z pobliskiej stacji PKP Gądki. Dojazd do pracy czy szkoły nie zajmie Wam więcej czasu niż mieszkańcom poznańskich blokowisk. Możesz też skorzystać z infrastruktury na miejscu. W najbliższej okolicy osiedla Dachowa Domy znajdują się sklepy, przedszkola, place zabaw, szkoła podstawowa i kościół.

col_2

Bliskość miasta daje możliwość czerpania z jego możliwości, korzystania z jego atrakcji ale na Twoich warunkach! Na co dzień, wybierając Dachowa Domy, zyskujesz dom z dala od zgiełku i cieszysz się życiem w miejscu, gdzie czas płynie wolniej. Przy ul. Turkusowej w Dachowie, zrealizowaliśmy dwa etapy inwestycji. Aktualnie, przy ul. Cytrynowej, realizujemy etapy III i IV.


CIEKAWOSTKA!

Urozmaiceniem krajobrazu Dachowy, otaczających ją pól i łąk jest dolina Średzkiej Strugi wijącej się przez miejscowość. Jest to teren Obszaru Natura 2000 Dolina Średzkiej Strugi.
BLISKO POZNANIA
LOKALE Z GARAŻEM
TERENY ZIELONE
DOBRA KOMUNIKACJA


Copyright ©2019 ST Home - wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by .PORTAL